Польські митники в Медиці затримали рекордну партію сигарет. +Фото

Польські митники в Медиці затримали рекордну партію сигарет. +Фото
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Найбільшу партію контрабандних цигарок в цьому році затримали польські митники у пункті пропуску Медика. Українець намагався провезти 17,5 тисяч пачок сигарет, приховавши їх в підлозі та перегородках вантажного автомобіля.

Громадянин України, 23-річний Степан С., заїжджав на польський пункт пропуску Медика посеред ночі.

Можливо надіявся на сонливість митників, які інколи, ледь пролупивши очі, навіть не запитають “доконт пан єджє” і вистрілюють з віконечка твоїми документами, щоб ти тільки швидше забрався і не мішав їм дивитись сон, де сам пан презес сра.. вішає їм медаль на грудь.

Але то була зовсім інші історія. Браві, рухливі і до всього цікаві митники, після літри випитої кави, явно щось запідозрили. Їм не сподобався вигляд днища, яке дещо виступало. Вирок один – яма!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Після огляду все стало на свої місця. Бус просто “тріщав по швах” від напханих в нього нелегальних сигарет марок LM і Fest. Вони були знайдені як у переробленому днищі Фіата Дукато, так і в подвійній перегородці між кабіною водія та вантажним відсіком.

Сам Степан клявся, що його в подорож послали якісь невідомі вуйки, котрі налили сотку і обіцяли за спєцоперацію орден і 50 злотувок.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAФото Izba Celna w Przemyslu

4 Comments

 1. жужу 11 місяців ago

  то він утеплився…)))

 2. Author
  autokordon 11 місяців ago

  Вони просто повірити не могли, що файками утеплитись дешевше ніж пенопластом)))

 3. авав 11 місяців ago

  то піпєц

 4. Галина 9 місяців ago

  ще напишіть який штраф поляки виставили… і чи варто так ризикувати?

Leave a reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>